ממונה בטיחות דרושים

ממונה בטיחות: דרושים מקצוענים

גם כיום יש עדיין מחסור רציני באנשים העוסקים בבטיחות, אלה המכונים ממונה בטיחות. היכנסו לאחד מהלוחות לבחירתכם, כתבו בזריזות "ממונה בטיחות דרושים" ותראו נקודה מעניינת. במהרה ניתן להבין כי חברות מובילות, קבלנים, בתי זיקוק, בתי חולים, חברות הייטק – לכל עסק גדול ולכל מפעל שמעסיק עשרות עובדים ויותר יש צורך בבעל תפקיד שיעמוד בראש תחום הבטיחות. זהו תחום שבו דרושים מקצוענים, זהו תחום שבו יש אפשרות לתרום ולהשפיע וכן ליהנות מתנאי העסקה משופרים.

  • דרוש ממונה בטיחות עם ניסיון מוכח - אנגלית חובה

         קו"ח יש להעביר למשרדי החברה

         פקס 08-9265582 |  מייל bob@bob.co.il | טלפון משרד 08-9263764

 

גם אתם יכולים

אין זה סוד כי לא כל עובד מקבל שכר גבוה העומד בציפיותיו או דרישותיו, מי שמעוניין להשתלב בתחום הבטיחות בוודאי שואל את עצמו לא רק מה כולל התפקיד אלא גם מהו השכר. שאלת ממונה בטיחות שכר חשובה לכם? השכר מבוסס על גודל מקום העבודה ועל מספר העובדים המועסקים במקום העבודה, גם במפעלים קטנים ניתן למצוא שהשכר בהחלט מכובד.

 

בעלי ניסיון בתחום הבטיחות יכולים למצוא עיסוק גם בתפקידי הדרכה. במכללות לבטיחות דרושים מדריכי בטיחות בעלי ידע וניסיון וגם אלה נהנים מתנאי העסקה מצוינים.

 

על מנת להשתלב בתחום הבטיחות בתפקיד בכיר יש צורך להיות בעלי תעודת הסכמה שניתנת לבוגרי קורס ממונה בטיחות. בין המועסקים בתחום זה ניתן למצוא גם בעלי ידע קודם כגון הנדסאים, מהנדסים, אקדמאים וכן גם מנהלים מתחומים אחרים.

 

ממוני בטיחות בתחילת הדרך לרוב מועסקים בחברות קטנות יחסית, עשרות עובדים, אך לאחר זמן הם יכולים להתקדם לעמוד בראש תחום הבטיחות גם בארגונים גדולים מאוד ובחברות שמעסיקות מאות ואפילו אלפי עובדים. יש לכם אמביציה, רצון, אחריות וראש גדול? גם אתם יכולים להשתלב בתחום הבטיחות!

 

ממונה בטיחות דרושים ניסיון, אחריות, מקצועיות

אם אתם מרגישים שתחום הבטיחות מתאים לכם, אם שכר עבודה ממונה בטיחות, הנחשב למתגמל, מתאים לכם גם הוא, השלימו את הכשרתכם בנושא ועברו קורס ממונה בטיחות. בחברת "בוב בטיחות וביטחון בע"מ", המציעה קורסי בטיחות והכשרות מקיפות מספרים כי לוח דרושים ממונה בטיחות לא תמיד מספק את התמונה כולה.

 

כדי להצליח בתפקיד זה, במיוחד בחברות מובילות, יש צורך בניסיון רב עם המלצות. שליטה באנגלית הינה יתרון. ראיתם מודעות ממונה בטיחות דרושים שמתאימות לכם? אתם מקצוענים בנשמתכם? בואו להיות חלק חשוב מעולם הבטיחות התעסוקתית בישראל.