דרושים ממוני בטיחות


ממונה בטיחות דרושים: ניסיון, אחריות, מקצועיות ואנגלית חובה

אם אתם מרגישים שתחום הבטיחות מתאים לכם, אם שכר עבודה ממונה בטיחות, הנחשב למתגמל, מתאים לכם גם הוא, השלימו את הכשרתכם בנושא ועברו קורס ממונה בטיחות. בחברת "בוב בטיחות וביטחון בע"מ", המציעה קורסי בטיחות והכשרות מקיפות מספרים כי לוח דרושים ממונה בטיחות לא תמיד מספק את התמונה כולה. ממונה בטיחות דרושים

  • דרוש ממונה בטיחות עם ניסיון מוכח - אנגלית חובה

         קו"ח יש להעביר למשרדי החברה

         בפקס 08-9265582 |  במייל bob@bob.co.il | בטלפון משרד 08-9263764

כדי להצליח בתפקיד זה, במיוחד בחברות מובילות, יש צורך בניסיון רב עם המלצות. שליטה באנגלית הינה יתרון. ראיתם מודעות ממונה בטיחות דרושים שמתאימות לכם? אתם מקצוענים בנשמתכם? בואו להיות חלק חשוב מעולם הבטיחות התעסוקתית בישראל.

 

תפקידים וסמכויות של ממונה הבטיחות

ממונה הבטיחות אחראי לייעץ למעסיק בנוגע לחוקים, תקנות ותקנים הקשורים לנושא הבטיחות. בנוסף, ממונה הבטיחות עובד בשיתוף פעולה עם הגורמים השונים במפעל כדי לקדם את נושא הבטיחות ולהבטיח פעילות תקינה ובטוחה ככל האפשר.

לממונה הבטיחות במפעל יש סמכויות שונות. בין השאר, הוא מנהל סיכונים יחד עם תופש המקום ומאתר מפגעים ומדווח עליהם למעסיק, מוודא קיום התקני בטיחות, מכין תכנית לניהול בטיחות ומרכז את כל המידע המצטבר מתאונות העבודה שאירעו במפעל במטרה למנוע הישנות מקרים.
בנוסף, ממונה הבטיחות ייצור קובץ הוראות ונהלי בטיחות וגיהות מפורטים עבור המפעל, ודואג לפרסם אותם לעובדים.

 

ממונה בטיחות: דרושים מקצוענים

גם כיום יש עדיין מחסור רציני באנשים העוסקים בבטיחות, אלה המכונים ממונה בטיחות. היכנסו לאחד מהלוחות לבחירתכם, כתבו בזריזות "ממונה בטיחות דרושים" ותראו נקודה מעניינת. במהרה ניתן להבין כי חברות מובילות, קבלנים, בתי זיקוק, בתי חולים, חברות הייטק – לכל עסק גדול ולכל מפעל שמעסיק עשרות עובדים ויותר יש צורך בבעל תפקיד שיעמוד בראש תחום הבטיחות. זהו תחום שבו דרושים מקצוענים, זהו תחום שבו יש אפשרות לתרום ולהשפיע וכן ליהנות מתנאי העסקה משופרים.

 

גם אתם יכולים

בעלי ניסיון בתחום הבטיחות יכולים למצוא עיסוק גם בתפקידי הדרכה. במכללות לבטיחות דרושים מדריכי בטיחות בעלי ידע וניסיון וגם אלה נהנים מתנאי העסקה מצוינים.

 

על מנת להשתלב בתחום הבטיחות בתפקיד בכיר יש צורך להיות בעלי תעודת הסכמה שניתנת לבוגרי קורס ממונה בטיחות. בין המועסקים בתחום זה ניתן למצוא גם בעלי ידע קודם כגון הנדסאים, מהנדסים, אקדמאים וכן גם מנהלים מתחומים אחרים.

 

ממוני בטיחות בתחילת הדרך לרוב מועסקים בחברות קטנות יחסית, עשרות עובדים, אך לאחר זמן הם יכולים להתקדם לעמוד בראש תחום הבטיחות גם בארגונים גדולים מאוד ובחברות שמעסיקות מאות ואפילו אלפי עובדים. יש לכם אמביציה, רצון, אחריות וראש גדול? גם אתם יכולים להשתלב בתחום הבטיחות!